DBB BBL 6.5GRENDEL 18 MID LENGTH BLK
Category:
SKU: TSW|148377
6 in stock
Loading...
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Diamondback Firearms
Manufacturer Part Number
DB6.5M18M50B8-R
Length
18"
Model
DB Barrel
Rate of Twist
1:8"
Barrel Length
18"
Caliber/Gauge
6.5mm Grendel