Diamondback 762X39P7H50B95R DB Barrel 7.62x39mm 7″ Black Nitride 4150 Chrome Moly Vanadium Steel
Category:
SKU: TSW|148390
15 in stock
Loading...
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Diamondback Firearms
Manufacturer Part Number
DB7.62X39P7H50B9.5-R
Length
7"
Model
DB Barrel
Rate of Twist
1:9.5"
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Diamondback 762X39P7H50B95R DB Barrel 7.62x39mm 7″ Black Nitride 4150 Chrome Moly Vanadium Steel”