FIERCE ROG65PRC20BRSLH LH CRB ROGUE 65PRC 20″ SB
SKU: TSW|191424
1 in stock
Loading...
Additional information
UPC
Manufacturer
Fierce Firearms
Manufacturer Part Number
ROG65PRC20BRSLH
Action
Bolt Action
Barrel Length
20"
Caliber/Gauge
6.5 PRC
Capacity
3 + 1
Rate of Twist
1:8"